STRAUMANN Roxolid® SLActive® – iezīmē jaunus standartus un samazina ārstēšanas invazivitāti

 

Roxolid® ir unikāls zobu implantu materiāls, kas īpaši izstrādāts izmantošanai zobu implantoloģijā. Inovatīvo metālu sakausējumu veido titāns un cirkonijs. Roxolid® SLActive® implantiem pieejama arī hidrofīlā SLActive® virsma, kas tādējādi apvieno augstu mehānisko izturību ar lieliskām osteointegrācijas īpašībām, kas ir parādītas daudzos pētījumos.

 

Roxolid® SLActive® sniedz lielāku uzticamību un pārliecību par rezultātu

 

Roxolid ® SLActive ® sniedz lielāku uzticamību un pārliecību par rezultātu, jo tas ir Straumann labākā implantu materiāla un virsmas kombinācija, kas nodrošina izcilu mehānisko izturību ar lieliskām osteointegrācijas īpašībām.

 

Roxolid® SLActive® palīdz izvairīties no invazīvajām kaula apjoma palielināšanas procedūrām

 

Roxolid® SLActive® implantu īpašības ļauj izvēlēties mazāku izmēra implantus, tāpēc iespējams izvairīties no kaula apjoma palielināšanas procedūrām. Rezultātā zobu implantu izmantošana iegūst potenciālu, lai procedūra kļūtu mazāk invazīva un mazāk sarežģīta.

 

Veic pirmo soli, lai uzlabotu savu pašsajūtu un dzīves kvalitāti! Uzzināt visu par zobu implantācijas ieguvumiem un priekšrocībām iespējams apmeklējot implantu konsultācijas zobārstniecībā Citydental, kas notiek katru otrdienu no plkst.15:00 līdz 18:00 pēc iepriekšēja pieraksta zobārstniecības klīnikā CityDental, Brīvības gatvē 410, 2. stāvā, Rīgā.

 

Lūdzu pierakstu veiciet savlaicīgi, izmantojot CityDental klīnikas e-pieraksta sistēmu vai zvanot pa tālruņiem 29220519 vai 67373709!