Pakalpojumu apmaksa un finansēšanas risinājumi

 

Zobārstniecības pakalpojumu apmaksa klīnikā CityDental ir spējama, izmantojot sekojošus apmaksas veidus:

 

Skaidru naudu

Saņemto pakalpojumu apmaksa skaidrā naudā veicama klīnikas kasē.

 

Maksājumu karti

Saņemto pakalpojumu apmaksa klīnikas kasē iespējama, izmantojot maksājumu kartes VISA, Maestro, Mastercard un American Express. Pirms maksājumu karšu izmantošanas lūdzu pārliecinieties par kartes maksājuma limitu un paredzamās maksājuma lieluma savstarpējai atbilstībai

 

Apdrošināšanas polisi

Veselības apdrošināšanas polišu īpašnieki zobārstniecības pakalpojumu apmaksai var izmantot apdrošināšanas sabiedrību Balta, BTA, BAN un Seesam izsniegtās polises, nodrošinot polises darbības nosacījumos paredzēto līdzmaksājumu

 

Bezskaidras naudas pārskaitījumu uz klīnikas norēķinu kontu

Savlaicīgi saskaņojot, zobārstniecības pakalpojumi var tikt apmaksāti avansā, atbilstoši sastādītajām ārstēšanas plānam un izrakstītajam rēķinam.

 

Kredītu

Protezēšanas vai implantoloģijas pakalpojumu apmaksai klīnikā uz vietas ir iespējams noformēt aizdevuma līgumu ar finansēšanas partneri SIA Aizdevums.lv. Pieejamā aizdevuma summa ir no EUR 40 līdz EUR 4500 ar apmaksas termiņu no 3 līdz 36 mēnešiem. Vairāk par nosacījumiem var uzzināt šeit! Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas spējas atmaksāt kredītu!

 

SEB bankas patēriņa kredītu

SEB Patēriņa kredītu var izmantot arī ārstniecības pakalpojumu apmaksai. Turklāt tas ir pavisam vienkārši – nekādu papildu nodrošinājumu. Garants būs Jūsu vai nepieciešamības gadījumā – arī laulātā alga. Pieteikties SEB Patēriņa kredītam var jebkurā SEB bankas filiālē. Vairāk par nosacījumiem var uzzināt šeit!

 

Atcerieties, ka pierakstīties uz vizīti pie jebkura klīnikas CityDental speciālista ir vienkāršāk kā jebkad agrāk. Izmantojiet E-PIERAKSTA SISTĒMU, lai uzzinātu speciālistu pieņemšanas laikus un pieteiktu savu vizīti tūlīt pat!

Uz E-pieraksta sistēmu

 

 

 

 

logo

 

seb_logo