Estētiskā zobārstniecība

 

To, cik pārliecināti par sevi jūtamies, labi pauž mūsu smaids. Ja kautrējamies no saviem zobiem – to krāsas, šķībuma vai iztrūkuma – kāda gan tur pašpārliecība var būt? Skaisti zobi vienmēr bijuši veiksmīga cilvēka imidža sastāvdaļa. Pēdējos gados pat parādījies jauns termins „smaida dizains“. Katram ir izvēle – palikt pie „sakosto lūpu smaida“ uz mūžu un samierināties ar to, ka mani zobi nav mana daiļākā rota, vai arī kaut ko darīt lietas labā. Mūdienu sasniegumi stomatoloģijā ļauj ātri, efektīvi un nekaitīgi iegūt tādu smaidu, par kādu esat sapņojuši.

 

Ja jūs satrauc zobu krāsa un sapņojat par sniegbaltu smaidu…

Tādā gadījumā jums ir pat četri varianti – higiēna, balināšana, estētiskā plombēšana vai zobu restaurēšana, izmantojot jaunākās metodes.

Ja kautrējaties smaidīt, jo zobu rinda nav taisna un līdzena…

Jums nav jābaidās, ka viss jau nokavēts. Ortodontija dara brīnumus arī 20, 30 un 40 gadu vecumā.

Ja jūs satrauc nevis zobu estētika, bet veselība…

Tad zobu higiēna un profilaktiskā apskate ir pirmais solis, lai atgūtu sirdsmieru.

Citydental piedāvā:

 • Profesionālā higiēna
 • Zobu profilaktiskā apskate
 • Kariozo zobu ārstēšana
 • Zobu balināšana
 • Zobu atjaunošanu
 • Zobu rindas izlīdzināšana ar ortodontijas metodēm

Ārstnieciskā zobārstniecība

 

Steidzīgajā dzīves ritmā reti kurš apzinīgi apmeklē zobārstu, lai veiktu profilaktisko apskati. Taču, kad pavājinās imunitāte, mazinās zobu emaljas rezistence baktērijām, kas kombinācijā ar sliktu mutes ikdienas higiēnu noved pie kariesa. Tā rezultātā Jūs variet zaudēt vienu vai vairākus zobus. Kad sāp, diezvai runa ir par mazu caurumiņu, kuru ātri un vienkārši saplombēt. Diemžēl šāda attieksme noved pie tā, ka arvien biežāk ārstēšanas un profilakses vietā nākas saskarties ar nopietnu sakņu kanālu ārstēšanu, raušanu, protezēšanu un implantoloģiju. Tāpēc Citydental speciālisti aicina domāt par saviem zobiem laicīgi un regulāri apmeklēt zobārstu. Tas atmaksāsies arī finansiāli.

Ja asiņo smaganas…

Iespējams, pie vainas gingivīts. Ārsts un higiēnists palīdzēs jums atrisināt šo problēmu, iesakot arī piemērotākos mutes dobuma kopšanas līdzekļus (zobu pastas, zobu birstes, zobu diegu u.c.), kā arī sastādīs individuālu apmeklējumu plānu, ja problēmai nepieciešama specifiskāka terapija.

Ja jūs nomāc stress…

Tas var atainoties arī zobu stāvoklī. Piemēram, daudzi cilvēki, kuru ikdienā netrūkst uztraukumu, paši to neapzinoties, miegā griež zobus. Tā cilvēks “nograuž” zobu kožamās virsmas – zobi var palikt jutīgi uz temperatūru, pasliktinās estētika, izmainās sakodiens, kā arī lūst plombes un zobi. Arī šo problēmu var palīdzēt atrisināt zobārsts.

Ja nolūzis zobs…

Pavisam īsā laikā to var vērst par labu. Zobu var plombēt vai atjaunot ar kroni – Jūsu gadījumam atbilstošu risinājumu palīdzēs izvēlēties zobārsts.

Ja radies zobu aplikums (un tas veidojas ikvienam)…

To noņemt palīdzēs higiēnists.

Ja problēmas rada astoto jeb t.s. gudrības zobu šķilšanās vai arī ja problēmu vēl nav, bet pēc rentgena izmeklēšanas var secināt, ka šie zobi problēmas radīs…

Pie mums iespējams veikt operāciju, lai tos izņemtu.

Ja dzīvojat ārzemēs, bet ārstus apmeklējat Latvijā…

Piedāvājam operatīvas pieraksta iespējas.

Ja gribat lepoties ar savu smaidu arī pēc desmit vai vairāk gadiem…

Laikus apmeklējiet zobārstu un salabojiet zobus, kamēr caurumi vēl maziņi.

Ja jums ir periodontīts (paradontoze)…

Tas izpaužas kā smaganu asiņošana ēšanas vai zobu tīrīšanas laikā, smaganu sāpes, jutīgums un iekaišana, kā arī zobu kustīgums un nepatīkama smaka no mutes, vairāk vai mazāk izteikts zobakmens. Ja esat saskāries ar kādu no šiem simptomiem, noteikti apmeklējiet zobārstu.

Citydental speciālisti iesaka:

 • Apmeklēt zobārstu reizi pusgadā.
 • Izveidot individuālo ārstēšanas plānu.

 

!!! Lai ekonomētu laiku, jums ir iespēja pierakstīties pie stomatologa vienā laikā ar bērnu.

Citydental piedāvā:

 • Zobu profilaktiskā apskate
 • Profesionālā higiēna
 • Ārstēšanas plāna sastādīšana
 • Kariozo zobu ārstēšana
 • Smaganu un kaula balsta sistēmas ārstēšana
 • Zobu raušana
 • Zobu protezēšana
 • Zobu implanti

Protezēšana

 

Stomatoloģija ir viena no tām medicīnas nozarēm, kur pēdējo gadu laikā notikušas revolucionāras pārmaiņas, par kurām jāpateicas dabaszinātņu progresam. Ārsts, kas pārzina mūsdienu tehnoloģijas, spēj veikt gluži vai mākslinieka-restauratora darbu un dāvāt jums tādu pašu smaidu, ar kādu varējāt lepoties jaunībā. Protēžu varianti: 1) izņemamas platītes uz mīkstās vai cietās plastmasas vai metāla bāzes, plates balstās uz esošajiem zobiem ar skavu palīdzību vai arī tiek piemērotas bezzobu žoklim; 2) ja zobs ir salūzis vai ļoti “noplombēts”, to atjauno “uzvelkot” tam neizņemamu kroni; 3) trūkstošā zoba aizvietošana ar tiltu (tiek slīpēti divi vai vairāk blakus zaudētajam zobam esoši balsta zobi, kas turēs uzcementēto tiltu).

Ja nevēlaties zaudēt savus  zobus…

Vismaz reizi gadā vēlams apmeklēt zobārstu un tikpat bieži – higiēnistu, tādējādi neļaujot kariesam, paradontozei un citām stomotoloģiskām problēmām attīstīties.

Ja jums trūkst viens vai vairāki zobi…

Ar šādu situāciju nedrīkst samierināties kaut vai tapēc, ka tas var izraisīt nevēlamas izmaiņas žokļa uzbūvē. Risinājums – protezēšana vai implantoloģija.

CITYDENTAL piedāvā…

Ja zobs nav zaudēts:

 • Ja cietuši tikai zoba audi (kariozs bojājums, zoba lūzums traumas rezultātā), iespējama restaurācija ar kroni;
 • Priekšējiem zobiem – kosmētiska zobu virsmas atjaunošana ar porcelāna plāksnītēm (venīriem);
 • Daļēja zoba kroņa bojājuma atjaunošana ar onlejām.

Ja zoba nav:

 • Trūkstošo zobu aizvietošana ar tiltveida konstrukcijām.
 • Trūkstošo zobu aizvietošana ar izņemamām protēzēm (plates uz cietās vai mīkstās plastmasas bāzes vai metāla bāzes);
 • Trūkstošo zobu aizvietošana ar implantu.

 

Profesionāls aprīkojums