Veselības apdrošināšanas polises: pacientiem ātri un izdevīgi norēķini

 

Jums ir veselības apdrošināšanas polise, kas paredz daļēju vai pilna apmēra zobārstniecības pakalpojumu apmaksu? Nāc uz zobārstniecības klīniku CityDental – tā būs Jūsu īstā klīnika!

 

Saņemot zobārstniecības pakalpojumus klīnikā CityDental, iespējams izmantot veselības apdrošināšanas polišu sniegtās priekšrocības, atbilstoši katras polises nosacījumiem. Tiešie sadarbības līgumi ir spēkā ar apdrošināšanas sabiedrībām Balta, BAN, BTA un Seesam, tāpēc apdrošināšanas sabiedrību Balta, BAN, BTA un Seesam veselības apdrošināšanas polišu īpašniekiem pēc zobārstniecības pakalpojumu saņemšanas nav jāvēršas attiecīgajā apdrošināšanas sabiedrībā, lai saņemtu polises darbības nosacījumos paredzēto naudas atmaksu. Šo apdrošināšanas sabiedrību izsniegto veselības apdrošināšanas polišu īpašnieki uz vietas klīnikā veic tikai līdzmaksājums par saņemtajiem pakalpojumiem tikai tādā apmērā, kā to nosaka apdrošināšanas polises darbības noteikumi. Starpību starp pacienta līdzmaksājumu un pakalpojuma vērtību klīnikai apmaksā apdrošināšanas sabiedrība pa tiešo.

 

Papildus tam apdrošināšanas sabiedrību Balta, BTA un Seesam izsniegtās veselības apdrošināšanas polises zobārstniecības klīnikā CityDental tiek apstrādātas tiešsaistes režīmā, kas nodrošina tūlītēju apmaksājamo pakalpojumu identifikāciju, polises maksājuma limitu kontroli un ātrus norēķinus par saņemtajiem pakalpojumiem.

 

Ja Jūsu rīcībā ir kādas citas apdrošināšanas sabiedrības izsniegta veselības apdrošināšanas polise, kas pilnībā vai daļēji paredz zobārstniecības pakalpojumu apmaksu, tas neliedz Jums iespēju saņemt zobārstniecības pakalpojumus klīnikā CityDental. Lai izmantotu citu kompāniju izsniegto veselības apdrošināšanas polišu priekšrocības, Jums būs nepieciešams klīnikas kasē veikt saņemto pakalpojumu apmaksu pilnā apmērā un maksājuma apliecinošos dokumentus patstāvīgi iesniegt savai veselības apdrošināšanas sabiedrībai. Lūdzu informējiet par savu nodomu iesniegt maksājumu apliecinošos dokumentus apdrošināšanas sabiedrībai pirms pakalpojuma saņemšanas un klīnikas administrators sagatavos nepieciešamos dokumentus.

 

Izmantojiet visas iespējas, ko piedāvā zobārstniecība CityDental! Izvēlieties sev ērtāko laiku un pierakstieties uz vizīti pie zobu higiēnista vai zobārsta uzreiz, izmantojot e-pieraksta sistēmu!

Uz E-pieraksta sistēmu

 

 

 

 

 

 

balta_logo

 

 

BTA

 

 

seesam

 

 

ban_log

 

 

E-pieraksts - vizīte pie zobārsta klikšķa attālumā