Nāc uz zobu higiēnu regulāri un maksā mazāk!

Regulāri zobu higiēnista apmeklējumi ir būtisks priekšnoteikums zobu veselības saglabāšanai un savlaicīgai problēmu diagnostikai. Zobārstniecības klīnikas CityDental pacienti, kas vismaz reizi pusgadā apmeklē zobu higiēnistu, kļūst par mūsu draugiem un par zobu higiēnu maksā mazāk!  

*** Cik izmaksā zobu higiēnas procedūra?   

  Maksa par zobu higiēnas procedūru ir atkarīga no tā, cik regulāri Jūs apmeklējiet higiēnistu mūsu klīnikā!

Mutes dobuma higiēna pieaugušajiem
EUR
Pirmreizējā zobu higiēna (Pirmā vizīte klīnikā uz zobu higiēnas procedūru) 80.00
Periodiskā zobu higiēna (kopš pēdējā higiēnas pameklējuma klīnikā pagājauši vairāk par 12 mēnešiem) 80.00
Standarta zobu higiēna (kopš pēdējā higiēnas pameklējuma klīnikā pagājauši vairāk par 6 mēnešiem, bet mazāk par 12 mēnesīem) 70.00
Regulārā zobu higiēna (Higiēnas procedūra klīnikā tiek veikta regulāri: ik pēc 6 mēnešiem) 50.00
  ***   Kā kļūt par KLĪNIKAS DRAUGU?  

Par KLĪNIKAS DARUGU Jūs kļūstiet pavisam vienkārši – pēc zobu higiēnista apmeklējuma klīnikā CityDental turpiniet to darīt REGULĀRI un zobu higiēnas procedūru veiciet VISMAZ REIZI SEŠOS MĒNEŠOS! KLĪNIKAS DRAUGA statuss tiek piešķirts automātiski katram, kas uz zobu higiēnu zobārstniecības klīnikā CityDental ierodas vismaz reizi pusgadā.

  *** Kādas atlaides un kādiem pakalpojumiem saņem KLĪNIKAS DRAUGI?  

KLĪNIKAS DRAUGI maksā mazāk par zobu higiēnas procedūru. Zobu higiēnas procedūra tiem, kas regulāri apmeklē zobu higiēnistu mūsu klīnikā, izmaksās EUR 50,00.

  *** Vai KLĪNIKAS DRAUGA priekšrocības var zaudēt?  

Mūsu uzdevums ir Jūs motivēt zobu higiēnistu apmeklēt regulāri, jo tikai tā iespējams nodrošināt nepieciešamo preventīvo pasākumu sistemātiskumu. Savukārt tieši sistemātiskums un regularitāte nodrošina to, lai zobu higiēnas procedūras pozitīvā ietekme uz zobu veselību būtu rezultatīva un maksimāla. Tāpēc, lai nezaudētu KLĪNIKAS DRAUGA atlaižu priekšrocības, Jums jāapmeklē zobu higiēnists ne retāk kā reizi 6 mēnešos. Zobu higiēnas procedūrai īpašā cena tiks piemērota tikai tad, ja Jūsu iepriekšejais zobu higiēnista apmeklējums klīnikā CityDental nav bijis senāks par 6 mēnešiem. Piemēram, ja iepriekējo higiēnu klīnikā CityDental apmeklēji februārī, tad īpašā cena par higiēnista apmeklējumu būs spēkā līdz tā paša gada augustam, bet ja atnāksi tikai septembrī – diemžēl būsi palaidis garām iespēju izmantot draudzīgo cenu!

  *** Vai KLĪNIKAS DRAUGA priekšrocības var atjaunot?  

Jā, tas notiks atkal automātiski, ja nākmais zobu higiēnista apmeklējums būs 6 mēnešu intervālā pēc iepriekšejā.

  *** Cik bieži var izmantot īpašās cenas zobu higiēnu?  

Atlaižu priekšrocības zobu higiēnai KLĪNIKAS DRAUGS var izmantot tik bieži, cik viņam tas ir nepieciešams. Ja Jums ir rekomendēts zobu higiēnistu apmeklēt reizi 3 vai 4 mēnešos, tad īpašā draugu cena būs spēkā visiem zobu higiēnista apmeklējumiem.

  *** Vai visiem klīnikas CityDental pacientiem ir iespēja kļūt par KLĪNIKAS DRAUGIEM?  

Jā, šada iespēja ir visiem, kas regulāri (sešu mēnešu laiā no iepriekšējās vizītes) apmeklē zobu higiēnas procedūras zobārstniecībā CityDental.

   

ATPAKAĻ

 
      E-pieraksts - vizīte pie zobārsta klikšķa attālumā      

Veikt E-pierakstu!