Zobu protezēšana

 

Mūsdienu zobārstniecībā ir risinājumi praktiski jebkurai situācijai. Šodienas zobu protezēšanas tehnoloģijas un materiāli var nodrošināt tādus zaudēto zobu rekonstrukcijas veidus, kuru rezultāti būs maksimāli pietuvināti dabīgajiem zobiem gan funkcionāli, gan estētiski. Zaudēts viens vai vairāki zobi, zaudēti visi vai gandrīz visi zobi – klīnikas speciālisti varēs Jums palīdzēt un ieteiks vislabāko risinājumu.

 

Zobārstniecības klīnika CityDental piedāvā plašu zobu protezēšanas pakalpojumu klāstu, zaudēto zobu rekonstrukcijā izmantojot kā uz implantiem, tā uz saviem zobiem vai smaganām balstītas konstrukcijas. Katram no protezēšanas veidiem ir savas priekšrocības un trūkumi, kāds no iespējamajiem risinājumiem var būt vēlams vai mazāk vēlams konkrētajā klīniskajā situācijā, tāpēc pareizo atbildi, ko darīt, var saņemt, atnākot uz konsultatīvo vizīti pie zobārsta protēzista.

 

Vairāk par zobārstniecības klīnikas CityDental sniegtajiem protezēšanas pakalpojumiem uzzināsiet, iepazīstoties ar detalizētu informāciju par galvenajiem zobu protezēšanas veidiem:

 

Neizņemamā protezēšana uz zobu implantiem

Protezēšana uz implantiem ir ārstēšanas plāna noslēdzošais posms gadījumos, kad zaudēto zobu rekonstrukcija tiek veikta izmantojot zobu saknes imitējošus titāna sakausējuma skrūvjveida elementus – zobu implantus. Izgatavojamo konstrukciju veidi mēdz būt ļoti dažādi – bieži katrai klīniskajai situācijai unikāli. Protezēšanas risinājuma izvēli nosaka ievietoto implantu skaits un pozīcija, rekonstruējamo zobu kroņu skaits, sakodiena īpatnības, esošo zobu stāvoklis, citu rekonstrukciju esamība. Lasīt vairāk!

 

Ar atbildēm uz biežāk uzdotajiem jautājumiem variet iepazīties šeit!

 

Neizņemamā protezēšana uz zobiem

Zaudētos zobus iespējams rekonstruēt arī neizmantojot zobu implantus, par konstrukciju balstiem izvēloties savus atlikušos zobus. Parasti šos risinājumi sauc par „tiltiņiem” un “kroņiem”. Lai arī šai metodei ir savi trūkumi un priekšrocības, tomēr atsevišķās situācijās tā var būt akceptējama alternatīva zobu implantoloģijai. Lasīt vairāk!

 

Izņemamā protezēšana

Izņemamo protezēšanu pazīstam ar apzīmējumu “platītes”. “Platītes” ir viena no zobu rekonstrukcijas alternatīvām kā pilnīgā zobu trūkuma, tā tādā zobu trūkuma gadījumā, kad atlikušo zobu skaits ir nepietiekams vai to izvietojums ir neatbilstošs košanas slodzes uzņemšanai un tās saprātīgai sadalīšanai, lai rekonstrukcijai izmantotu uz zobiem balstītas neizņemamas konstrukcijas. Lasīt vairāk!

 

Izņemamā protezēšana, izmantojot zobu implantus

Izņemamā protezēšana uz implantiem sniedz iespēju uzlabot dzīves komfortu un lietošanas ērtumu tiem pacientiem, kas nepieciešama totāla zobu rindas rekonstrukcija, jo izņemamās protezēšanas risinājumi tos neapmierina. Lasīt vairāk!

 

 

 

ilustr-protez