• Konsultācijas klīnikā CityDental: saprotamas atbildes uz Jūsu jautājumiem!

   

  Klātienes konsultācija pie zobārstniecības speciālista ir labākais veids, kā iegūt aktuālu un ticamu, klīniskajai situācijai atbilstošu un diagnostiskas rezultātos balstītu informāciju par zobu veselības stāvokli, higiēnas uzlabošanas iespējām, esošajām problēmām, to risināšanas metodēm, iespējamajām alternatīvām, izmaksām un sagaidāmajiem rezultātiem.

   

  Pirmais solis ārstēšanas uzsākšanai klīnikā CityDental ir konsultācija pie dr. Meždreijas:

   

  Sākotnējā konsultācija

  Sākotnējo konsultāciju klīnikā veic dr.Jeļena Meždreija. Vizītes mērķis ir fiksēt pacienta klīnisko situāciju, veicot portreta un introorālās fotogrāfijas pēc noteikta protokola, kā arī OPG rentgena uzņēmumu, kas ļauj sākotnēji novērtēt katra zoba stāvokli atsevišķi, zobu savstarpējās attiecības, iepriekš veiktās ārstēšanas vai protezēšanas. Pēc šo izmeklējumu datiem ārstam ir iespējams rekomendēt nepieciešamos ārstēšanas virzienus, kā arī nepieciešamības gadījumā, nozīmēt papildus padziļinātus izmeklējumus, kā piemēram, 3D tomogrāfiju, cefalometriju, kondilogrāfiju vai esošo zobu attiecību pārnesi artikulatorā instrumentālai analīzei! Sākotnējā konsultācija ir pirmais solis, lai uzsāktu zobu ārstēšanu klīnikā CityDental, visiem pirmreizējiem pacientiem, kā arī klīnikā reģistrētiem pacientime, kuriem nav uzsākta ārstēšanas plāna un pārtraukums kopš pēdējās vizītes pie dr. Meždreijas ir ilgāks par 12 mēnešiem.

   

  Izmeklējumi un ārstēšanas plāns

  Klīnikā CityDental uz vietas ir pieejamas visas šobrīd zobārstniecībā aktuālās diagnostiskās tehnoloģijas, kas vērstas uz sekmīga rezultāta nodrošināšanu zobu rekonstrukcijas, protezēšanas un sakodiena rehabilitācijas plānošanā. Dr. Meždreija specializējas komplicētos gadījumos, tāpēc daudzi izmeklējumi ir specifiski un nav plaši pieejami ne tikai Latvijā, bet arī ārvalstīs! Ārstēšanas plānu ir iespējams sastādīt tikai pēc visas nepieciešamās diagnostikas veikšanas un iegūto datu analīzes, komplicētos gadījumos analīzē un izvērtējumā iesaistot arī citu zobārstniecības jomu speciālistus, piemēram, ķirurgu vai endodontu!  

  Ikgadējā kontroles vizīte

  Regulāras zobu stāvokļa konstroles vizītes reizi 12 mēnešos klīnikā ir iespēja savlaicīgi reaģēt uz situācijas izmaiņām un iespēju robežās problēmas novērst ir mazāk invazīvām metodēm!

   

  Zobārstniecība CityDental īpaši rekomendē apmeklēt konsultācijas tiem pacientiem, kas apsver sekojošu stomatoloģisko pakalpojumu izmantošanu:

   

  Zobu balināšana

   

  Priekšzobu formas korekcijas (smaida dizains)

  Viens no labākajiem priekšzobu kosmētiskās atjaunošanas veidiem ir keramikas plāksnītes jeb venīri. Metodes būtība ir plānā slānī noslīpēto zoba emalju aizstāt ar plānu keramikas plāksnīti, kurai piešķirta vajadzīgā forma, izmērs un krāsa. Klātienes konsultācija sniedz iespēju gan ārstam novērtēt sākotnējo situāciju, gan Jums rast pārliecību par sagaidāmo rezultātu un tā atbilstību Jūsu gaidām. Lai rastu pilnīgu pārliecību un sagaidāmās izmaksas novērtētu vizuāli, atsevišķās situācijās pirms zobu slīpēšanas un venīru izgatavošanas ir iespējams veikt jaunās zobu formas modelēšanu un pielaikošanu mutē.

   

  Zobu implantācija

  Zobu implantu ievietošana ir vienīgais veids, kā pēc zoba zaudēšanas iegūt dabīgajiem zobiem maksimāli tuvinātu rezultātu gan fizioloģiski, gan funkcionāli, gan estētiski. Tomēr dažādās sākotnējās situācijās arī zobu implantu imantošas stratēģijas var būt dažādas – jo īpaši, ja runājam par nepieciešamību aizvietot vairākus zaudētos zobus. Implantācijas konsultācijas laikā ārstam ir iespēja veikt diagnostiku, kas nepieciešama, lai novērtētu implantācijas iespējamību kā tādu, lai kopīgi pārunātu iespējamos risinājumus, to ieguvumus un trūkumus.

   

  Zobu protezēšana

   

  Atcerieties, ka pierakstīties uz vizīti pie jebkura klīnikas CityDental speciālista ir vienkāršāk kā jebkad agrāk. Izmantojiet E-PIERAKSTA SISTĒMU, lai uzzinātu speciālistu pieņemšanas laikus un pieteiktu savu vizīti tūlīt pat!

  Uz E-pieraksta sistēmu

          E-pieraksts - vizīte pie zobārsta klikšķa attālumā