• Konsultācijas klīnikā CityDental: saprotamas atbildes uz Jūsu jautājumiem!

   

  Klātienes konsultācija pie zobārstniecības speciālista ir labākais veids, kā iegūt aktuālu un ticamu, klīniskajai situācijai atbilstošu un diagnostiskas rezultātos balstītu informāciju par zobu veselības stāvokli, higiēnas uzlabošanas iespējām, esošajām problēmām, to risināšanas metodēm, iespējamajām alternatīvām, izmaksām un sagaidāmajiem rezultātiem.

   

  Pirmais solis ārstēšanas uzsākšanai klīnikā CityDental ir konsultācija pie dr. Meždreijas:

   

  Konsultācija, veicot vispārējo diagnostiku

  Vispārējā diagnostika pirms ārstēšanas uzsākšanas ir obligāta visiem pacientiem, kas apmeklē klīniku pirmo reizi vai klīnikā reģistrētiem pacientime, kuriem nav iesākta ārstēšanas plāna un pārtraukums kopš pēdējās vizītes mūsu klīnikā ir ilgāks par 18 mēnešiem.

   

  KOnsultācija par zobu protezēšanu

  Mūsdienās zaudētu zobu rekonstrukcijai ir plašas iespējas, kas atšķiras pēc pielietošanas iespējām, pēc izvēlētajiem materiāliem, sasniedzamajiem rezultātiem un, protams, izmaksām. Zobārsts-protēzists palīdzēs Jums saprast, kādas ir zobu rekonstrukcijas iespējas tiešu Jūsu gadījumā, kādi ir iespējamie riski un sagaidāmie rezultāti, vai un kādas ir alternatīvas. Konsultācijas rezultātā Jūs saņemsiet rakstisku iespējamās ārstēšanas plānu un tā izmaksas.

   

  Ikgadējā kontroles vizīte

  Zobu stāvokļa konstroles vizīte reizi 12 mēnešosklīnikā reģistrētiem pacientiem, kam ir veikta ārstēšanas plāna realizācija.

   

  Zobārstniecība CityDental īpaši rekomendē apmeklēt konsultācijas tiem pacientiem, kas apsver sekojošu stomatoloģisko pakalpojumu izmantošanu:

   

  Zobu balināšana

   

  Priekšzobu formas korekcijas (smaida dizains)

  Viens no labākajiem priekšzobu kosmētiskās atjaunošanas veidiem ir keramikas plāksnītes jeb venīri. Metodes būtība ir plānā slānī noslīpēto zoba emalju aizstāt ar plānu keramikas plāksnīti, kurai piešķirta vajadzīgā forma, izmērs un krāsa. Klātienes konsultācija sniedz iespēju gan ārstam novērtēt sākotnējo situāciju, gan Jums rast pārliecību par sagaidāmo rezultātu un tā atbilstību Jūsu gaidām. Lai rastu pilnīgu pārliecību un sagaidāmās izmaksas novērtētu vizuāli, atsevišķās situācijās pirms zobu slīpēšanas un venīru izgatavošanas ir iespējams veikt jaunās zobu formas modelēšanu un pielaikošanu mutē.

   

  Zobu implantācija

  Zobu implantu ievietošana ir vienīgais veids, kā pēc zoba zaudēšanas iegūt dabīgajiem zobiem maksimāli tuvinātu rezultātu gan fizioloģiski, gan funkcionāli, gan estētiski. Tomēr dažādās sākotnējās situācijās arī zobu implantu imantošas stratēģijas var būt dažādas – jo īpaši, ja runājam par nepieciešamību aizvietot vairākus zaudētos zobus. Implantācijas konsultācijas laikā ārstam ir iespēja veikt diagnostiku, kas nepieciešama, lai novērtētu implantācijas iespējamību kā tādu, lai kopīgi pārunātu iespējamos risinājumus, to ieguvumus un trūkumus.

   

  Zobu protezēšana

   

  Atcerieties, ka pierakstīties uz vizīti pie jebkura klīnikas CityDental speciālista ir vienkāršāk kā jebkad agrāk. Izmantojiet E-PIERAKSTA SISTĒMU, lai uzzinātu speciālistu pieņemšanas laikus un pieteiktu savu vizīti tūlīt pat!

  Uz E-pieraksta sistēmu

          E-pieraksts - vizīte pie zobārsta klikšķa attālumā