CityDental implantu centrs piedāvā vairākas implantu sistēmas

 

Pasaulē ir samērā daudz implantu ražotāji, kas piedāvā dažādas implantu sistēmas, taču tikai dažiem ir nevainojama reputācija un unikāla pētniecības pieredze daudzu gadu garumā. No pacientu viedokļa implantu sistēmas atšķiras ne tikai ar savu nosaukumu, bet arī ar cenu, ko tie maksā, iedzīvošanās ātrumu pēc to ievietošanas un kopējā rezultāta prognozējamību dažādās, īpaši no standarta atšķirīgās situācijās.

 

No ārstu viedokļa dažādas implantu sistēmas papildus iepriekš minētajam atšķiras ar to, ka to ievietošanai ir atšķirīgi protokoli un ķirurģisko instrumentu komplekti un pats svarīgākais – dažādu sistēmu pieejamība dod iespēju pacientam piedāvāt optimālu ārstēšanas plānu, gan attiecībā uz iespējamiem riskiem un rezultāta paredzamību, gan kopējām izmaksām.

 

CityDental zobu implantu centrā tiek piedāvāta nozares līdera Šveices kompānijas Straumann implantu sistēma, kas ir viena no Eiropā atzītākajām, albākajām un unikālākajām sistēmām, kā arī ASV uzņēmuma BioHorizons, Izraēlas kompānijas AlphaBio un pieredzes bagātā Vācijas uzņēmuma Dentsply-Friadent Ankylos implantu sistēmas .

 

   
 
   

Moderni aprīkota klīnika